S O T E

Materials

Biżuterię S O T E wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, używamy tylko metali szlachetnych i szerokiej gamy naturalnych kamieni. 

Nasze produkty są wykonane ze srebra próby 925, różowego, żółtego lub białego złota próby 585. Każdy nasz wzór jest też dostępny w wersji ze srebra, pozłacanej najwyższej jakości różowym lub żółtym złotem o grubości 2,5 mikrona. 

Korzystamy z kamieni półszlachetnych, zamawianych w podwarszawskim zakładzie szlifierskim specjalnie pod wymiary naszej biżuterii, dzięki temu jesteśmy w stanie oprawić niemalże każdy kamień. W pierścionkach i kolczykach tiny oprócz kamieni półszlachetnych oprawiamy tez kamienie szlachetne w szlifie diamentowym. Niektóre kamienie są dostępne jedynie w wariancie srebrnym i pozłacanym, inne zaś we wszystkich wariantach ze złotym w całości włącznie. Zależy to od mechanicznych własności kamieni podczas tradycyjnej złotniczej oprawy. 

Aby zapoznać się z dostępnymi kamieniami zapraszamy na nasz Instagram. Już niedługo pełny przewodnik po minerałach będzie dostępny na naszym sklepie, tymczasem w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu na hello@sotejewellery.com